Noví upíři v 5. sérii

17. června 2012 v 9:17 |  Novinky/diskuse - hlavně 5. série
Na co se můžeme těšit v páté sérii?
Samozřejmě se objeví noví upíři. Pojďme si je představit:

Nora

Upírka, kterou přeměnil Godric a která může být stará kolem 100 až 400 let. Je tedy něco jako Ericova sestra. S Ericem mají velmi bouřlivý vztah, o čemž jste se mohli přesvědčit už v prvním díle páté epizody :P Nesmíme opomenout fakt, že Nora je členkou Autority, která vládne upírům.

Roman

Roman, také znám jako "Strážce", je prastarý a velmi silný upír. Je to zřejmě hlavní představitel upíří Autority a zároveň je hlavním organizátorem celého světového hnutí za odhalení upírů. Roman má mezi ostatními upíry velikou vážnost. Jak jsme mohli vidět v ukázce, někdy na začátku páté série bude mít ve svých rukou život jak Billa, tak Erica. Roman mluví starobylou řečí Aramaic a zároveň je hlavou upířího náboženství. V jeho roli uvidíme herce Christophera Meloniho.

Salome

Velmi stará upírka, dcera krále Heroda, možná stálá postava. Salome je členem Autority. Je nesmírně zdatná svůdnice, je velmi inteligentní a všechny obvyklé upíří schopnosti jsou v jejím případě velmi posíleny. Salome hraje herečka Valentina Cervi.

Kibwe

Kibwe je také prastarý africký upír. Podle popisu by se měl vždy chovat jako gentleman, je mírumilovný, má otevřenou mysl a věří spíše v nápravu těch, kteří se provinili proti pravidlům, než v jejich tresty. Kibweho ztvární herec Peter Mensah a poprvé ho uvidíme ve druhé epizodě páté série.

Rosalyn Harris

Rosalyn Harris je další prastará upírka, která má svůj původ, pozor, v Praze! Posledních 500 let však žije v Texasu. Je to poradce upíří Autority a stejně jako Roman velmi podporuje poklidné soužití upírů a lidí. Rosalyn ztvární americká herečka Carolyn Hennesy.

Alexander

Alexander byl přeměněn ve věku devíti let, vypadá tedy jako malý andílek, ale nikdo by se neměl nechat zmást jeho vzhledem. Jako devítiletý kluk se rozhodne nechová, rád kouří cigarety a tropí si legraci ze všech kolem sebe. Alexander také slouží upíří Autoritě jako poradce. Role Alexandera byla svěřena dětskému herci Jacobu Hopkinsovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama