Červen 2012

NÁVOD jak vložit titulky do filmů/seriálů

18. června 2012 v 16:04 Titulky

1. Vhodný přehrávač

  • Pokud používáte Windows Media Player, tak vás budu muset sklamat. Tento přehrávač vám titulky nepřehraje, ani kdyby ste se na hlavu stavěli. Možná v budoucnu bude dostupná nějaká aktualizace , aby přehrál titulky, ale v současné době bohužel o ničem takovém nevím.
  • Velmi dobrou zkušenost mám s přehrávačem BSPlayer, který přehrává titulky parádně, nebo ještě jsem slyšela chválu na GOM Media Player, který jsem bohužel ještě neměla šanci vyzkoušet.

2. Jak připojit titulky?

  • Pokud se titulky nachází ve stejném adresáři jako video a mají stejný název, nemusíte dělat vůbec nic - připojí se k filmu automaticky.
  • Občas je potřeba titulky připojit manuálně, to uděláme tak, že klikneme pravým tlačítkem myši kamkoliv na přehrávač a vybereme příslušnou nabídku OPEN a v podmenu položku SUBTITLES.
  • Ještě třetí možnost, kterou používám já: Když se vám nechce titulky přejmenovávat, jednoduše spusťte film a titulky do něj přetáhněte myší. :)

3. Příjemnou zábavu


Proč jsem tento blog založila?

17. června 2012 v 9:56 About this blog/about me

Na to je jednoduchá odpověď.

Jako věrný fanoušek jsem pořád a stále hledala na internetu nějaký blog, který bych si mohla čekovat každej den a kde by bylo všechno, co takovej správnej fanoušek potřebuje:) Ale když jsem našla blog, kde jsou díly online, tak tam nebyly všechny, nefungovaly, nebyly tam nejnovější díly a tak. A když jsem našla opravdu aktuální blog se všema důležitýma informacema, nebyly tam díly online nebo ke stažení.. na co je blog o True Blood, když fanoušci nemají šanci ji ten seriál pustit?

No, a tak jsem se rozhodla, že založím blog, kde všechny tyhle (pro mě) důležité položky budou. Díly online, díly ke stažení, aktuální informace a spoustu dalších věcí, obrázků, tapet...

Doufám, že se vám tu bude líbit a budete mi sem s chutí chodit, komentovat a hlasovat v anketách:)PROMO dílu 5x02 - Authority always wins

17. června 2012 v 9:27 Novinky/diskuse - hlavně 5. série
už dnes ♥♥
Těšíte se taky tak jako já? :ONoví upíři v 5. sérii

17. června 2012 v 9:17 Novinky/diskuse - hlavně 5. série
Na co se můžeme těšit v páté sérii?
Samozřejmě se objeví noví upíři. Pojďme si je představit:

Nora

Upírka, kterou přeměnil Godric a která může být stará kolem 100 až 400 let. Je tedy něco jako Ericova sestra. S Ericem mají velmi bouřlivý vztah, o čemž jste se mohli přesvědčit už v prvním díle páté epizody :P Nesmíme opomenout fakt, že Nora je členkou Autority, která vládne upírům.

Roman

Roman, také znám jako "Strážce", je prastarý a velmi silný upír. Je to zřejmě hlavní představitel upíří Autority a zároveň je hlavním organizátorem celého světového hnutí za odhalení upírů. Roman má mezi ostatními upíry velikou vážnost. Jak jsme mohli vidět v ukázce, někdy na začátku páté série bude mít ve svých rukou život jak Billa, tak Erica. Roman mluví starobylou řečí Aramaic a zároveň je hlavou upířího náboženství. V jeho roli uvidíme herce Christophera Meloniho.

Salome

Velmi stará upírka, dcera krále Heroda, možná stálá postava. Salome je členem Autority. Je nesmírně zdatná svůdnice, je velmi inteligentní a všechny obvyklé upíří schopnosti jsou v jejím případě velmi posíleny. Salome hraje herečka Valentina Cervi.

Kibwe

Kibwe je také prastarý africký upír. Podle popisu by se měl vždy chovat jako gentleman, je mírumilovný, má otevřenou mysl a věří spíše v nápravu těch, kteří se provinili proti pravidlům, než v jejich tresty. Kibweho ztvární herec Peter Mensah a poprvé ho uvidíme ve druhé epizodě páté série.

Rosalyn Harris

Rosalyn Harris je další prastará upírka, která má svůj původ, pozor, v Praze! Posledních 500 let však žije v Texasu. Je to poradce upíří Autority a stejně jako Roman velmi podporuje poklidné soužití upírů a lidí. Rosalyn ztvární americká herečka Carolyn Hennesy.

Alexander

Alexander byl přeměněn ve věku devíti let, vypadá tedy jako malý andílek, ale nikdo by se neměl nechat zmást jeho vzhledem. Jako devítiletý kluk se rozhodne nechová, rád kouří cigarety a tropí si legraci ze všech kolem sebe. Alexander také slouží upíří Autoritě jako poradce. Role Alexandera byla svěřena dětskému herci Jacobu Hopkinsovi.

Don't cry, 5th season is back!

17. června 2012 v 9:17 Novinky/diskuse - hlavně 5. série
Dlouho očekávaná 5. série se konečně začala vysílat.. můžeme se na ni těšit každou neděli, s titulky bude k dispozici troško později. Mimo jiné k této sérii se váže nový znak plačícího oka (nebo jak to nazvat)
Tak co, líbí? Mě teda jo .. a dost:)

5. série ke stažení

17. června 2012 v 8:55 Díly ke stažení
5. série se teprve rozbíhá, tak sem budu dávat odkazy postupně;)

5x01 - Turn! turn! turn!


5x02 - Authority Always Wins

http://www.uloz.to/xUpeZe2/true-blood-s05e02-hdtv-x264-asap-mp4 - zatím bez titulek, až budou vložené, tak je sem hodím ;) - zatím stahujte titulky, které najdete v rubrice TITULKY :)

opravdu velice zajímavá ANKETA :D

17. června 2012 v 0:39 Titulky
Odpovězte nebo nechte být.. popřípadě můžete nechat svůj jistě velmi originální názor v komentech:)
xoxo :)

4. série ke stažení

17. června 2012 v 0:27 Díly ke stažení
A je tu 4. serie ke stažení! Rozhodla jsem se vám trošku pocvičit angličtinu, takže všechno s titulkama..:P (dělám si prdel, ještě to není nadabovany:D) ENJOY ...xoxo :P

btw. no nejsou prostě k sežrání ti dva spolu?

4x01


4x02


4x03


4x04


4x05


4x06


4x07


4x08


4x09


4x10


4x11


4x12


3. série ke stažení

17. června 2012 v 0:11 Díly ke stažení
Uuuuuf takže 3. série je na světě. Opět by to mělo být česky, pokud není tak se omlouvám:DD ale jo JE to česky:D
enjoy my darlings..xoxo

3x01


3x02

3x03


3x04


3x05


3x06


3x07


3x08


3x09


3x10


3x11


3x12


Vo co go? Aneb popis vlastními slovy...

16. června 2012 v 23:53 About true blood
Tak o čem že to je? Je to hustokrutopřísnej americkej seriál s pár mírně erotickýma prvkama (který mě btw. baví nejvíc). Je to o prsaté blondýně s mezerou mezi zubama jménem Sookie (nic proti ní nemám! Aby nedošlo k nedorozumění:D), která se zamiluje do upíra Billa. Avšak do cesty se jim připlétají různé překážky, jako jsou čarodějové, divny býčí žensky z Antického Říma a tak dále... mimo jiné přichází další (velmi, velmi sexy) upír Eric Northmann, a Sookie má obrovskej problém, protože neví s kým má zůstat.. se sexy Ericem nebo s Billem? (Já bych měla jasno hned, nevim co blbne:D)

Je to parádní seriál. Když jsem se dodívala na The Vampire Diaries, potřebovala jsem něco nového a něco přinejmenším stejně parádního.. Dívala jsem se po všech seriálech s upírama a tento mě zaujal.. Když jsem se dodívala na první díl, no co si budem povídat, nějak extra moc mě nenadchl.. ale když jsem se nudila, pustila jsem si další, a pak další a pak ještě jeden díl a tak mě to chytlo, že během chvilky jsem se dodívala na všechny díly, co byly natočený.. teď každý týden nedočkavě čekám na další a další díl (Vychází vždy v neděli v Americe).. a jak tak čekám, tak mě napadlo vytvořit si o True blood blog... a tak mě tady máte:D

xoxo...............................................................................................Vaše Adminka

Titule, titulky, titulajdy:D

16. června 2012 v 23:37 Titulky
Stáhli jste si seriál True blood v angličtině a nerozmumíte ani prd?:D Nezoufejte! stránku plnou titulků ke stažení najdete zde:

btw.: ten obrázek jsem sem musela prostě dát... true blood? Neasi! Fake blood vole!:D

2. série ke stažení

16. června 2012 v 23:25 Díly ke stažení
Ták jo lidi, hodila jsem vám sem 2. sérii komplet v čj, odkazy jsou z uložta... snad se bude líbit:)

2x01


2x02


2x03


2x04


2x05


2x06


2x07

2x08


2x09


2x10


2x11

2x12


1. série ke stažení

16. června 2012 v 23:09 Díly ke stažení
Ták to tu je! Máte to z uložta, moje nejoblíbenější (skoro :D) stránka na stahování, pokud to zrovna není torrent:) ENJOY!

1x01 - Podivná láska

1x02 - První ochutnávka

1x03 - Je moje

1x04 - Útěk z dračího doupěte

1x05 - Začíná to jiskřit

1x06 - V chladné zemi

1x07 - Hořící dům

1x08 - Čtvrtý muž v ohni

1x09 - Požitek z lásky

1x10 - Nechci to slyšet (s titulkama)

1x11 - Milovat znamená pohřbít

1x12 - staneš se mou smrtí


TORRENTS

16. června 2012 v 18:29 Díly ke stažení
Pokud jste jako já a máte nejraději stahování přes torrent, doporučuju tyhle odkazy:

Celá první série:

je to česky i anglicky, možnost přepnout jazyky. Dobrá kvalita:)

Celá druhá série:

Celá třetí série:

A pozooor, celá čtvrtá série: